Aylık Araba Kiralama

KUR HESAPLA

loading
12.04.2021
Aylık Araba Kiralama

Aylık Araba Kiralama

Verdiği kiralık araç hizmetleriyle adını tüm Ege Bölgesi’nde duyuran Herycar Rent A Car firmamız sayesinde artık aylık araba kiralama sanıldığından da kolay. İster bireysel isterseniz de firmalarınız için büyük bir kolaylık sağlayan 30 günlük araç kiralama hizmeti sunduğu farklı avantajlarıyla en çok tercih edilen kiralama hizmetlerinden biridir. Şimdi konunun detaylarına firmamız güvencesiyle bir göz atalım.

Aylık Araba Kiralama Avantajları


Bilindiği üzere özelikle son yıllarda kişiler hem özel hem de iş seyahatlerinde kendi araçlarını kullanmak yerine kiralık araç kullanmayı tercih ediyor. Türkiye’nin farklı noktalarında dilediğiniz anda hazır hale getirilen bu araç veya araçlar sayesinde firmaların kendilerine ait bir araç filosu kurmasına da gerek kalmadı. O sebeple aylık araba kiralama avantajları nelerdir neden kişiler bu yöntemi daha çok kullanıyor kısaca sizlere özetleyelim.

1.Kendi Araç ve/veya Araçlarınızın Eskimeyecek Oluşu


Araçların kullanım kilometrelerine göre sık seyahat etmek zorunda bulunan kişiler büyük bir endişe yaşayabilir ancak bu sorunu tamamen ortadan kaldıran Herycar Rent A Car sayesinde artık kendi araçlarınızın yüksek kilometreli yol yapmasını ve eskimesini ortadan kaldırabiliyorsunuz. Firmamızdan istek ve ihtiyaçlarınıza yönelik araçlarla aldığınız aylık oto kiralama sizleri bu dertten kurtarıyor.

2.Vergi, Sigorta vb. Gibi Yükümlülükler Size Ait Değil


Ülkemizde araçlar için ödenen vergiler de sigorta gibi önemli detaylarda parasal anlamda çok büyük külfet oluşturuyor. Her ne kadar firmalar bu tarz masrafları gider olarak kullanabilse de onlar için bile olağan bir yük olan bu sorunu aylık araba kiralama hizmeti alarak aşabilirsiniz. Keza bu şekilde kullanacağınız araçların tüm ödemeleri araç kiralama firmalarına ait olacaktır. Konunun detayları hakkında hemen Herycar Rent A Car ile iletişime geçebilirsiniz.

3.Teslim Aldığınız Aracın Kiralama Süresince Size Ait Olması


Günlük kiralama hizmetlerinde farklı model ve markalarda araçlar kullanılırken aylık kiralık araç seçtiğinizde minimum 30 gün boyunca tercih ettiğiniz araç sizlerde kalmaktadır. Bu durum da elbette ki öncelikle aracın kullanımına alışmanız, sonrasında da alışmanın verdiği rahatlıkla araç kullanmanızı sağlayacaktır. Özellikle de aracı şehirlerarası mesafelerde kullanmak isteyeceğinizi düşünerek aylık olarak araç kiralamak aracın sahibi olmaktan daha avantajlı olacaktır
.

4.Uygun Fiyatlı Kiralama Bedelleri


Her ne kadar aylık araç kiralama bedellerinin yüksek olacağı düşünülse de Herycar Rent A Car firmamız sayesinde uygun fiyatlı aylık araç kiralama hizmeti alabileceksiniz. Üstelik bu bedeller günlük olarak araç aldığınızdaki tutarlardan çok daha düşük olacak. Bu nedenle ister özel isterseniz de iş seyahatlerinizde araç kiralama hizmeti almadan önce mutlaka firmamız ile iletişime geçmelisiniz.

© 2021 herycar.com.tr
whatsapp

Sitemizin kullanışını iyileştirmek için çerezlerden faydalanmaktayız. Devam etmekle çerez kullanımını onaylamaktasınız.

X