İzmir'in Saklı Cenneti Özdere

KUR HESAPLA

loading
15.04.2021
İzmir'in Saklı Cenneti Özdere

İzmir’in Saklı Cenneti: Özdere

Güzelliğiyle dillere destan şehirlerin başında gelen İzmir, Ege Bölgesi’nin en popüler destinasyonlarından biridir. Sıcak yaz akşamlarının, bahar ılıklığının ve bol yağmurlu günlerin sık görüldüğü şehir yılın her ayında kendisini ziyaret eden misafirlerini ağırlıyor. Pek çok aktiviteyi yapabileceğiniz; yeri geldiğinde çılgınca eğlenebileceğiniz yeri geldiğinde de sakinliğin huzurunu tadabileceğiniz şehre bu seferde sükûnet için bir göz atalım diyoruz. Hele ki yorucu ve stresli bir dönemin sonunda kendinizi insanlardan uzak tutmak ama popüler bir şehirde olmak istiyorsanız size İzmir’in saklı cenneti Özdere beldesinden bahsetmeliyiz.

İzmir Özdere Nerede? Özdere’ye Nasıl Gidilir?


Birbirinden güzel koylarıyla en çok tercih edilen tatil noktalarından biri olan İzmir’de aslında henüz duymadığınız pek çok belde var. Hepsi birbirinden farklı ve keşfe değer bu tatil beldelerinden biri de Özdere’dir. İsmi havalimanıyla anılan Menderes ilçesine bağlı olan Özdere serin suları, kamp alanları ve sakinlik arayanların son günlerdeki nadir duraklarından biri. Bunaltıcı sıcakların ve kalabalık şehir hayatının içeri giremediği bu belde çoğu İzmirlinin son yıllarda yazlık almak için ziyaret ettiği yerler arasında yer alıyor. Karmaşadan kaçmaya çalışan turistlere de mütevazi bir tatil imkanı sunacak beldeye Adnan Menderes Havaalanı araç kiralama firmamızla görüşerek ulaşım sağlayabilirsiniz. Keza ister iç hatlar isterseniz de dış hatlar yolcusu olun saklı cennet Özdere İzmir Havalimanı’na 45 km uzaklıkta konumlanıyor. Eğer yaz aylarında böyle kısa bir tatil planlıyor ve rotanızı da buraya çevirecekseniz uçak biletinizi aldıktan sonra ilk yapılacak İzmir kiralık araç piyasasına bir bakmak olmalıdır. 


İzmir Özdere Araba Kiralama


Tarihi dokuları, doğal güzellikleri ve yapılacak aktiviteleriyle öne çıkan İzmir aynı zamanda eşsiz koylarıyla da herkesin kalbini fetheden şehirler arasında yer alıyor. Pek çok İzmir aşığının bile henüz keşfetmediği Özdere merkeze 70 km uzaklıkta bulunurken, havalimanına 45 km uzaklıktadır. Bu nedenle İzmir Özdere araba kiralama firmalarıyla iletişim halinde olarak gitmeniz gereken belde, kamp aşıklarının da bir numaralı meskenlerindendir. İster otel konaklamasıyla ister kamp isterseniz de günü birlik gidebileceğiniz Özdere’ye elbette toplu taşıma mevcut. Fakat şehir merkezine uzak oluşu ve yoğun sıcak havalar nedeniyle rahat bir ulaşım isteyeceğinizi düşünecek olursak İzmir araç kiralama firmaları arasında parmakla gösterilen firmamız Herycar Rent A Car ile iletişime geçebilirsiniz. İster havalimanı isterseniz de otogardan alabileceğiniz araçlarınızla 30 dakika gibi kısa bir sürede ulaşabilirsiniz.

© 2021 herycar.com.tr
whatsapp

Sitemizin kullanışını iyileştirmek için çerezlerden faydalanmaktayız. Devam etmekle çerez kullanımını onaylamaktasınız.

X