İzmir Havalimanı Araç Kiralama

loading

KUR HESAPLA

İzmir Havalimanı Araç Kiralama

İzmir Havalimanı Bilgilendirme

Hem yolcu hem de kargo taşımacılığında büyük bir öneme sahip olan İzmir Havalimanı 1987 yılından beri hizmet veren trafik yoğunluğunun bulunduğu havalimanları arasında yer alıyor. Adnan Menderes Havalimanı ismiyle faaliyetlerini devam ettiren bu havaalanı ismini 1950 ile 1960 yılları arasında başbakanlık görevini üstlenen Adnan Menderes'ten almıştır. Gerek yurtiçi gerekse de yurt dışı uçuşlarıyla hizmet veren havalimanı Gaziemir ve Menderes ilçelerinin sınırları içerisinde yer alıyor. Şehrin güney kısmında konumlanan havalimanının merkeze uzaklığı da yaklaşık 14 km'dir. Havalimanına toplu taşıma araçlarıyla ulaşım sağlanırken hem havalimanı içerisinde hem de civar ilçelerinde fazlasıyla İzmir Havalimanı araç kiralama firması bulunmaktadır. 

İzmir Havalimanı Araç Kiralama

Daha önceki yıllarda lüks bir seyahat olarak nitelendirilen uçak seyahatleri günümüzde pek çok taşıma türüyle yarışacak kadar büyük bir potansiyele ulaşmıştır. Özellikle kısa sürelerde hedeflenen şehir veya ülkelere ulaşım sağlaması aynı zamanda da farklı havayolu firmalarının varlığı sebebiyle fiyatlardaki uygunluk her yaştan kişinin uçak seyahatlerini kullanma oranını artıyor. Sadece turistik amaçlı değil iş seyahatlerine de ev sahipliği yapan şehirde maliyetler ve hız açısından araç kiralama hizmetleri de son derece gelişmiştir. İzmir havalimanı araç kiralama hizmetiyle özellikle isminden söz ettiren Herycar Rent A Car firmamız sayesinde sizlerde hem şehri hem de civar ilçelerini kolaylıkla keşfedebilirsiniz. 

Birbirinden güzel noktalarıyla gönüllerde taht kuran ve dört mevsim yerli/yabancı turist akınına uğrayan İzmir araba kiralama  açısından son model araçlar ve profesyonel ekiplerle çalışmaktadır. Müşteri odaklı ve sürekli kendini yenileme prensipleriyle hareket eden firmamız ile tanışmadıysanız fırsat şimdi ayağınıza geldi. İster günlük ister haftalık isterseniz de aylık Adnan Menderes Havalimanı araba kiralama faaliyetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için istediğiniz an bizlere ulaşabilirsiniz.
 


© 2022 herycar.com.tr
whatsapp

Sitemizin kullanışını iyileştirmek için çerezlerden faydalanmaktayız. Devam etmekle çerez kullanımını onaylamaktasınız.

X