İzmir Bornova Araç Kiralama

loading

KUR HESAPLA


İzmir Bornova Araç Kiralama

Ege Üniversitesi'yle bütünleşen Bornova İzmir'in sevilen ve gençler tarafından sık ziyaret edilen ilçelerinden biridir. Keza İzmir deyince Bornova, Bornova deyince de hemen akıllara üniversite gelir. Birbirinden farklı ve güzel kafeleri, eğlence mekanları ve alışveriş noktalarıyla hem gündüz hem de gece hareketi bitmeyen Bornova'da gezilip görülmesi gereken pek çok ziyaret alanı da bulunuyor. Özellikle İzmir'e ilk defa gelen ya da gelecek olan kişilerin ilk yapması gereken şey kendilerine bir gezi planı yapmak olacaktır. Bu plan sonrasında da hemen İzmir Bornova araç kiralama firmaları hakkında detaylı bir araştırma yapmalarında fayda var. Bu konuda yılların tecrübesiyle hizmetlerine devam eden Herycar Rent A Car firmamız ile akıllarda kalan sorulara yanıt vermeye devam ediyoruz.

Başlangıçta da söz ettiğimiz gibi genç nüfusun fazlasıyla bulunduğu ilçeye seyahat etmek istiyorsanız öncelikle İzmir Adnan Menderes araç kiralama noktalarımızdan ya da ofislerimizden son model araçlarımızı incelemelisiniz. Burada inceleyeceğiniz araçları yanınızdaki kişi sayısı ve isteklerinize göre detaylı olarak incelemelisiniz. İhtiyaçlarınızı ve isteklerinizi net olarak planlarsanız kiralık araç konusunda hemen kararınızı verebilirsiniz.

Hem tarihi dokuları hem de modern yapıları yan yana bulabileceğiniz Bornova'da ilk olarak Küçükpark'a gitmelisiniz. Burada yan yana bulunan onlarca kafe ve restoranı bir arada bulabiliyorsunuz. Özellikle bahar ve yaz aylarında cıvıl cıvıl olan bu şirin yer için bir uyarıda bulunacak olursak İzmir kiralık araba firmamızdan aldığınız aracınızı Küçükpark'a yakın bir yere park etmeniz olacaktır. Keza burada araçla dolaşmanız çok da mümkün olmayacaktır. 

Sevdikleriniz için veyahut da kendiniz için İzmir'den bir armağan almayı hedefliyorsanız Bornova'da bulunan pek çok alışveriş merkezine uğrayabilir, şehrin havasını buram buram hissettiren küçük esnaflara da bir göz atmayı yeğleyebilirsiniz. Günün geri kalan kısmında biraz daha tarihi dokulara odaklanarak 1880 yılından kalma Belhomme Evi'ni ve yine 1858 yılında inşa edilen Mary Magdalene Kilisesi'ne uğramadan şehrin diğer noktalarına geçiş yapmayın. Elbette ki Santa Maria Kilisesi'ni de es geçmeyen rotanızı cumhuriyetçiliği ile tanınan şehrin Belkahve Ata Anıtı'na çevirebilirsiniz. Son olarak da kendinizi İzmir'in misler gibi havası ve sıcacık insanlarıyla rastlayabileceğiniz Aşık Veysel Rekreasyon Alanı'na bırakabilirsiniz. Bol kahkahalı ve bol sohbetli şehir turunuzu yine İzmir Bornova araç kiralama firmamızda sonlandıracak aracınızı teslim edebilir ya da havaalanında bulunan araç teslim noktalarımıza geçebilirsiniz. 

© 2022 herycar.com.tr
whatsapp

Sitemizin kullanışını iyileştirmek için çerezlerden faydalanmaktayız. Devam etmekle çerez kullanımını onaylamaktasınız.

X