İzmir Gaziemir Araç Kiralama

loading

KUR HESAPLA


İzmir Gaziemir Araç KiralamaSakinliği ve huzuru temsil eden Gaziemir, İzmir’in son yıllarda oldukça popüler olan ilçeleri arasında yer alır. Yeşil alanlarıyla dikkat çeken ve huzurlu bir ortamda yaşamayı hayal eden özellikle çocuklu ailelerin çok rahat edebileceği bu ilçe merkeze 13 km uzaklıkta konumlanıyor. Birbirinden güzel yürüyüş alanları, gençlerin sık tercih ettiği kafe ve restoranlarıyla dikkat çeken ilçe bünyesinde barındırdığı alışveriş merkezleriyle de isminden sıkça söz ettiriyor. Hele ki havalimanına yakınlığı düşünülecek olursa İzmir Gaziemir araç kiralama firmaları açısından da yoğun bir bölge olduğu hemen tahmin edilebilir.
 
Şehre ilk defa gelen pek çok kişinin seyahat planında ilk sırayı alması gereken ilçede en dikkat çeken alanlardan bir tanesi Fuar İzmir’dir. Sadece İzmir halkı için değil Türkiye çapında ünlü olan bu fuar alanı başta amfi tiyatro olmak üzere, çeşitli kafeler, yeşilliği bol alanlar, seminer salonu ve çeşitli idari birimden oluşmaktadır. Bir anlamda ilçenin bu kadar popüler olması hem yerli hem de yabancı turistlerin ilgi alanına girmesini bu fuara borçludur diyebiliriz. Bu sebeple şehir turunuza ilk önceliği İzmir Gaziemir araç kiralama firmamızla vermelisiniz. Buradan temin edebileceğiniz son model, sigortalı ve ihtiyacınıza tam anlamıyla cevap verebilen kiralık aracınızla öncelikle ilçeyi gezmeli sonrasında da şehrin diğer unutulmaz ve büyüleyici alanlarına yönelmelisiniz. 

Bu seyahate çocuklarınızla çıkıyorsanız fuar alanından sonraki rotanızı Uluslar arası Çocuk Şenliği Kültür Evi olmalıdır. Dünyanın her yerinden çocuklara ait eşyaların sergilendiği bu deneyim kazandıran alanı gördükten sonra olmazsa olmazınız kesinlikle Uzay Kampı olmalı. Bu alanda çocuklarınızın çok eğleneceği ve birbirinden değerli pek çok bilgiyi edineceğinizi şimdiden garantisini verebiliriz. Buradan sonraki rotanız doğayla iç içe olmak ve biraz mola vermek adına kuşkusuz Sarnıç Gölet olabilir. İzmir Gaziemir araç kiralama firmamızdan da alabileceğiniz pek çok bilgi sayesinde bu alanı bulmakta hiç de zorlanmayacaksınız. Bol oksijen deposu olarak sizleri karşılayan ve onlarca manzara fotoğrafına imza atabileceğiniz bu göleti şimdiden hafızanıza kazıyacağınıza eminiz. Son gezilecek yer tercihinizi de mutlaka Seydibaba Türbesi’nden yana kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Hepimizin de bildiği gibi İzmir ilimizde Rum kökenli pek çok aile yaşıyor ve bu alan onlar için oldukça kıymetli yerlerin başında geliyor. Mimarisiyle görülmeden şehirden ayrılmamız gereken türbenin anısına Selanik’te bir yapı inşa edildiğini biliyor muydunuz? Ve tüm bu unutulmaz anlara İzmir rent a car firmamız sayesinde kolayca ulaşabileceğinizi biliyor muydunuz? Şimdiden bol eğlenceli, unutulmaz keyif alacağınız bir tatil diliyoruz. 

© 2022 herycar.com.tr
whatsapp

Sitemizin kullanışını iyileştirmek için çerezlerden faydalanmaktayız. Devam etmekle çerez kullanımını onaylamaktasınız.

X