Antalya Araç Kiralama

loading

KUR HESAPLA


Antalya Araç Kiralama


3 tarafı denizlerle çevrili, turizm sektöründe önde giden ülkeler arasında yer alan Türkiye, bahar ve yaz aylarında büyük bir nüfus yoğunluğu yaşıyor. Yerli turistler bir yana yabancılara da ev sahipliği yapan ülkemizde popüler tatil rotaları listesi oluşturacak olursak Antalya liste başı olarak karşımıza çıkacaktır. Hem günübirlik hem de uzun süreli tatillere ev sahipliği yapan şehrimiz günlük araba kiralama faaliyetleriyle de gelişen şehirlerarasında yer alıyor. Genellikle otogar ve havalimanı gibi alanlarda konumlanan bu Antalya araç kiralama şirketleri arasında başarılı bir şekilde faaliyetlerini sürdüren Herycar Rent A Car sayesinde sizlerde yeni keşiflerinizde konfor ve kolaylığı bir arada tadabileceksiniz. 


Antalya Gezilecek Yerler 


İlkbahar aylarının başlangıcıyla var olan nüfusunu neredeyse 3’e katlayan Antalya gezilecek yerler bakımında da oldukça engin bir altyapıya sahiptir. Yılın hemen hemen 6-7 ayında yerli/yabancı binlerce kişiyi ağırlayan bu nadide şehrimizin “turizm başkenti” olarak nitelendirildiğini söylememize gerek bile yok. Gerek doğal güzellikler gerek çılgın eğlence ortamları gerekse de kültürel miraslar bakımında oldukça zengin olan Antalya’da şehir turunuza Antalya kiralık araba firmamız Herycar ile iletişime geçerek başlayabilirsiniz. Tarihi dokuların görülmesiyle çıkabileceğiniz bu turda ilk rotanızı Üç Kapılar olarak adlandırılan Hadrianus Kapısı olarak belirleyin. Kaleiçi’nde yer alan bu alanı gördükten sonra mutlaka Kaleiçi’ni de görün. Eski evleri, tarih kokan sokakları ve sıcacık insanlarıyla bu yeri seveceğinize eminiz.

Altınızda araç kiralama İzmir firmamızın güvencesiyle temin edilen aracınız olduğu için hemen sonraki rotanızı Kemer ilçesinde yer alan Yanartaş’a çevirebilirsiniz. Öyle ki burada yanan ateş hiçbir şekilde sönmüyor ve tarih boyunca farklı hikayelere de konu olmuştur. Bir sonraki rotanızı da yine önemli bir tatil beldesi olan Alanya’ya çevirerek hem deniz, kum ve güneş üçlüsünün tadını çıkarın hem de ilçeye 40 km’lik bir mesafede bulunan Alara Han Kalesi’ne çevirebilirsiniz. Geniş bir tur olacağı için eğer zamanınız varsa ve bu süreyi komple tatil ile geçirecekseniz mutlaka aylık araç kiralama olanaklarımızı değerlendirerek yapmanızı öneriyoruz. Detaylı bilgi ve rezervasyon için Herycar Rent A Car ile iletişime geçebilirsiniz. 


© 2022 herycar.com.tr
whatsapp

Sitemizin kullanışını iyileştirmek için çerezlerden faydalanmaktayız. Devam etmekle çerez kullanımını onaylamaktasınız.

X