İzmir Özdere Araç Kiralama

loading

KUR HESAPLA


İzmir Özdere Araç Kiralama

İzmir’in diğer ilçeleri kadar popüler olmayan hatta bazı tatil severlerin henüz keşfetmediği Özdere, aslında İzmir’in ilçesi Menderes’e bağlı olan bir mahalledir. Şehir merkezine 75 km uzaklıkta bulunması ve diğer popüler destinasyonlar kadar öne çıkmamış olması sebebiyle henüz çok göz önünde bulunmayan bu şirin tatil beldesine toplu taşıma araçlarıyla ulaşım sağlanıyor. Ancak rahat ve kendi programınız doğrultusunda gerçekleşecek bir seyahat planlıyorsanız İzmir Özdere araç kiralama faaliyetlerinde başarısını kanıtlayan firmamız Herycar Rent A Car ile bir an önce iletişime geçebilirsiniz.

İzmir’in Yeni Parlayan Yıldızı: Özdere 


Tatil deyince herkesin aklına gelen farklı olsa da büyük bir çoğunluk karmaşadan, stresten ve kalabalıktan uzak durmayı tercih ediyor. O nedenledir ki tatili sakinlik ve durgunluk olarak tanımlayan kişilerin mutlaka İzmir Özdere’ye bir kere de olsa gelmelerini öneriyoruz. İzmir merkeze 75 km uzaklıkta yer alan bu şirin tatil beldesi Kuşadası’na 40 km uzaklıktadır. İster merkezden isterseniz de yakın tatil beldelerinden bu yere Özdere rent a car firmaları aracılığıyla ulaşmanız mümkündür. Keza şehirlerin toplu taşıma araçları ve yaz sıcaklarında büyük bir eziyet çekmenizi hiç istemeyiz. 
Her ne kadar İzmir’in yeni parlayan yıldızı desek de aslında bu huzur kokan tatil beldesi İzmirli halkın sevdiği yerler arasında. Genellikle yerli turistlerin akın ettiği ve Adnan Menderes havalimanı kiralık oto firmamız Herycar aracılığıyla yolculuğa çıktığı bu yer yeşillikleri ve berrak deniziyle bu yılın stresini sonuna kadar atmanıza yardımcı olabilir. 

Yan yana sıralanmış balıkçı dükkânlarıyla kalbinizde yer edinecek Özdere’de mutlaka bir akşamsefası yapmalı ve tazecik balıklarının tadına bakmalısınız. İzmir’e özgü otlu mezelerle renklendirilen bu sofralarda şen kahkahalarınız doğadan yankılanarak yeniden size ulaşacaktır. Her insanın bütçesine uygun bir konaklama imkanı sunan Özdere’de ilk olarak görmeniz gereken yer Kalemlik Milli Parkı olabilir. Oldukça büyük bir alanı kaplayan bu yerde pek çok kişi çadır kampı da yapabilmektedir. İzmir oto kiralama firmaları arasında farkını kısa sürede gösteren ve geçen yıllara rağmen başarısından hiç bir şey kaybetmeyen firmamız Herycar aracılığıyla bu bölgenin eşsiz güzellikleri hakkında da yol bilgisi alma imkanınız var. Mavi bayraklı sahillerimizden bir tanesi olan Çukuraltı Plajı’nda bol kulaç atacak ve güneşin tadını dinginlik içerisinde çıkaracağınızdan zaten hiç kuşkumuz yok. İlkbahar ya da sonbahar aylarında mutlaka görün dediğimiz Ahmetbeyli ise size göz kamaştıran bir koyu sunacaktır. Özdere araba kiralama firmamızdan aldığınız aracınızla hemen yönünüzü burada bulunan Maydanoz Koyu’na çevirin. Gemi turlarıyla da büyük keyif alacağınız bu alanda deniz, kum ve güneş üçlüsünün tadını çıkarabilirsiniz. 


© 2022 herycar.com.tr
whatsapp

Sitemizin kullanışını iyileştirmek için çerezlerden faydalanmaktayız. Devam etmekle çerez kullanımını onaylamaktasınız.

X