Bodrum Araç Kiralama

loading

KUR HESAPLA


Bodrum Araç Kiralama


Bodrum, her ne kadar ünü bağlı olduğu ili geçmiş olsa da başta ünlüler olmak üzere yaz aylarında binlerce kişiyi ağırlayan Muğla’nın gözde ilçelerinden biridir. İlkbahar aylarında başlayan yoğunluğun sonbahara kadar aynı şekilde devam ettiğini de söylemeliyiz ancak tahmin edebileceğiniz üzere yaz aylarında ilçede iğne atsanız kesinlikle yere düşmeyecektir. Ünü kendini aşan bu tatil bölgesinde rezervasyonsuz otel bulamayacağınız gibi önceden ayarlama yapmadan Bodrum araç kiralama firmalarında da araba temin etmeniz neredeyse imkânsıza yakın. 

Bodrum Araba Kiralama Firmaları


Bembeyaz evleri ve masmavi deniziyle ülkemizin gözbebeklerinden biri olan Bodrum, konforuna ve eğlence hayatına düşkün kişilerin isteklerine yönelik bir tatil imkanı sunuyor. Bodrum havalimanı araç kiralama firmamızın sizlere tahsis ettiği son model, lüks ve konforlu araçlarınızla uçağınızdan iner inmez 36 km yol kat ederek ulaşabiliyorsunuz. Tarihi dokular, doğal güzellikler, deniz, kum ve güneş derken bir de bol eğlence sunabilen bu hafızalardan silinmeyen ilçede gezebileceğiniz yerlere gelmeden önce Bodrum araba kiralama firmalarımızın tek bir tık ile sizlere 7/24 yardımcı olabileceğini söyleyebiliriz. Hiç ayrılmayı istemeyeceğiniz bu yerde mutlaka gezmelisiniz dediğimiz yerlere bakacak olursak ilk sırayı kendine hayran bırakan plajları ve beachlerine ayırabiliriz. Bitez Plajı başta olmak üzere Gün Batımı, Yahşi ve Kumbahçe Plajlarını listenizin en üst sırasına ekleyin. Tabi ki Beyaz Beach, Dalga Beach ve Camel Beach de bu listede olmalı. 

Bodrum oto kiralama vasıtasıyla altınızdaki konforlu aracınızla rotanızı Bodrum Tuzla Kuş Cenneti’ne çevirmeyi ihmal etmeyin. Özellikle de yanınızda çocuklarınız varsa buradan ayrılmak daha da zor gelecektir. Allı Turna’dan Meke’ye, Yaban kazlarından daha onlarca kuş türüne şahitlik edeceğiniz bu yer Bodrum’a 25 km uzaklıkta bulunuyor ama merak etmeyin Bodrum rent a car firmamız Herycar sizin bu tarz şeyleri dert etmenize asla izin vermez. Hele bir de mart- nisan aylarında buraya gelme şansını bulursanız sosyal medya sayfalarınızı renklendirecek fotoğraflar çekebileceksiniz çünkü bu zaman aralığında kuşların üreme dönemine denk geliyor ve eşsiz danslarına nail olabiliyorsunuz. Gelelim binlerce kişinin görebilmek için sıcak havaları ve onlarca yolu kat etmek zorunda kaldığı eşsiz Bodrum koylarına. Merkeze uzaklıkları değişen ancak Bodrum Havalimanı araba kiralama firmamız sayesinde dert edilmeyecek olan o meşhur koylar; Aspat, Bardakçı, Gerenkuyu, Torba, Cennet, Akvaryum, Kissebükü ve Adabükü koyları oluyor.  

© 2022 herycar.com.tr
whatsapp

Sitemizin kullanışını iyileştirmek için çerezlerden faydalanmaktayız. Devam etmekle çerez kullanımını onaylamaktasınız.

X