İzmir Buca Araç Kiralama

loading

KUR HESAPLA


İzmir Buca Araç KiralamaÖğrenci ilçesi olarak da adlandırabileceğimiz Buca, İzmir merkeze 9 km uzaklıkta bulunan ilçelerden biridir. 9 Eylül Üniversitesi Eğitim Fakültesi’nin burada bulunması sebebiyle özellikle genç nüfusun yoğunlaştığı ilçe tahmin edileceği üzere eğlence mekanları ve gezilecek alanlarıyla da görülmesi gereken ilçeler arasında yer alıyor. Havalimanına 12 km uzaklıkta olan ilçe İzmir otogarına 16 km uzaklıkta yer aldığı için şehir ziyaretine gelen kişiler genellikle İzmir Buca araç kiralama firmalarına başvuruyor. 

Bu konuda hızlı ve çözüm odaklı sonuçlar sunan firmamız Herycar sayesinde sizlerde kolayca İzmir rent a car firmasına ulaşabilirsiniz. İhtiyacınıza yönelik geniş ürün yelpazesi sunan firmamız güvenilirlik ve profesyonellik konusunda kendini kanıtlamıştır. Keza 2001 yılından bu yana İzmir araç kiralama firmaları arasındaki yerini en üst sıralara taşımıştır. 

Şirinyer turuyla başlayacağınız Buca gezisinde öncelikle Forbes Sevgi Yolu’nu gezmelisiniz. Burada hem yeme-içme mekanlarını hem de alışveriş için yan yana sıralanmış pek çok dükkanı görebileceksiniz. Sevdiklerinize buradan hediyelik eşyalar alabilir, çay kahve eşliğinde sonraki rotanızı rahatlıkla planlayabilirsiniz. Sonraki rotanızda ilçenin doğal güzelliklerini keşfe başlamak için hemen İzmir Buca araç kiralama firmamızdan temin ettiğiniz aracınızla yönünüzü Buca Gölet’e çevirebilirsiniz. Burada çimenlerde piknik yapan ve ailesiyle zaman geçiren pek çok İzmirliyi görebilirsiniz. Yine bu tarz bir mekanla seyahatinizi devam ettirmek isteyeceğinizi düşünerek sizleri hemen Buca Yedigöller Parkı’na alalım. Birbirinden özel fotoğrafa imza atacağınız bu parkı da turlayıp kahvelerinizi yudumladıktan sonra hemen İzmir Buca araç kiralama firmamızdan temin ettiğiniz güvenli aracınızla rotanızı Buca Rum Evleri’ne çevirin. Tarihi dokularıyla sizi geçmişe alıp götürecek bu sokaklarda turladıktan sonra şehri ayaklarınızın altında hissedebilmek için Mevlana Heykeli’ne doğru yola çıkın. Dünya’nın 3. en büyük heykeli olarak sizi karşılayacak bu heykelin yanında izleyeceğiniz İzmir manzarasını asla unutamayacağınızın garantisini verebiliriz. Özellikle bu alana gün batımında ya da akşam saatlerinde gelirseniz şehrin ışıltılar içindeki büyüleyici manzarasını da izleme fırsatınız olacaktır. Buca turunuzu bitirdikten sonra havalimanı İzmir rent a car firmamızdan aldığınız aracınızı teslim etmek için 7/24 firmamızla iletişime geçebilirsiniz. 


© 2022 herycar.com.tr
whatsapp

Sitemizin kullanışını iyileştirmek için çerezlerden faydalanmaktayız. Devam etmekle çerez kullanımını onaylamaktasınız.

X