İzmir Çeşme

loading
192,50 TL'den itibaren
İzmir Çeşme
Lokasyon Açılış/Kapanış Saatleri
PazartesiLokasyon tüm gün açıktır
SalıLokasyon tüm gün açıktır
ÇarşambaLokasyon tüm gün açıktır
PerşembeLokasyon tüm gün açıktır
CumaLokasyon tüm gün açıktır
CumartesiLokasyon tüm gün açıktır
PazarLokasyon tüm gün açıktır

İzmir Çeşme

Bahar ortalarında başlayan yoğunluğuyla yaz aylarında neredeyse normalin 3 katına çıkan nüfusuyla İzmir Çeşme, mutlaka görülmesi gereken tatil beldelerinden biridir. Eğlence hayatıyla ön plana çıkan ve unutulmaz doğal güzellikleriyle sizi kendisine âşık edecek olan Çeşme’de imzanızı taşıyacak muhteşem fotoğraflara da imza atabileceksiniz. 


İzmir Çeşme Gezilecek Yerler ve Kiralık AraçMasmavi deniziyle diğer tatil beldelerini kıskandıracak güzellikte olan Çeşme rengârenk sokaklarıyla kendinizi masal şehrinde hissetmenizi sağlayabilir. Yaz aylarında yaşanan büyük yoğunlukla tabiri caizse adım atacak yer kalmayan İzmir Çeşme gezilecek yerler bakımında da sizi tatmin edebilecektir. Sürekli iki ayrı ilçe olarak algılanmaya sebep olan Alaçatı ile gezimizin ilk rotasını çizebiliriz. Öyle ki Çeşme ilçesinden daha popüler olan Alaçatı bu sıcaklarda esintiye ihtiyacım var diyenlerin ilk duraklarındandır. İzmir Çeşme kiralık araç firmamızdan temin edebileceğiniz aracınızla kolayca ulaşabileceğiniz mahallede taş evlerin dokularına hayran kalacak, rengarenk çiçeklerin büyüsüne kapılmaktan kendinizi alamayacaksınız. Yakınlarınızı kıskandıracak fotoğraf çekimlerine imza atabileceğiniz, yel değirmenlerini izleyebileceğiniz ve biraz da adrenalin diyerek rüzgar sörfü yapabileceğiniz Alaçatı’dan ayrılmak istemeyeceğinizin garantisini verebiliriz. Havalimanına 90 km uzaklıkta bulunan bu nadide yere İzmir Adnan Menderes araç kiralama hizmetiyle kolayca ulaşabilirsiniz.
 
Sonraki gezi durağınız kırmızı topraklarıyla anılan Erythrai Antik Kenti olacaktır. İsmini Yunancadan alan ve “kızıl kent” olarak adlandırılan bu yerleşim yeri Antik Çağ’dan kalmıştır. Yalnız bu alana giriş için 09:00-16:00 saat aralığını göz önünde bulundurmayı unutmayın. İlçenin festivallerine de ev sahipliği yapan ve 1509 yılında inşa edilen Çeşme Kalesi’ne gitmeyi unutmayın dememize gerek yoktur değil mi? Bu arada kaleyle ilgili küçük bir dipnot vermek gerekirse; 1965 yılında bu kale Çeşme Arkeoloji Müzesi olarak hizmete açılmış olup göz kamaştıran Çeşme manzarasına doyamayacaksınız. 

Artık misler gibi kokusuyla içinizi mest eden Çeşme sularına atlama zamanı geldi, öyle değil mi? Hemen İzmir Çeşme kiralık araç firmamızdan aldığınız aracınızla rotanızı plajlarıyla adından söz ettiren noktalara çevirebilirsiniz. Bu konuda desteğini hiç sizden esirgemeyen Herycar Rent A Car firmamız ile size ilk rota önerimiz kuşkusuz Çeşme Ilıcaları olacaktır. Termal sudan oluşan havuzda kulaç atmaya doyamadan sonraki rotanızı Eşek Adası olarak belirleyebilirsiniz. Hele ki sualtı sporlarını seviyorsanız adadan ayrılmak istemeyebilirsiniz. Popülerliği ile ünlenen Ayayorgi Koyu, Pırlanta Plajı, Boyalık Koyu, Kocakarı Plajı, Sakızlı Koy, Altınkum ve tabi ki olmazsa olmazlardan beach alanlarına da rent a car İzmir firmamızdan temin ettiğiniz aracınızla mutlaka gidin. Son olarak da buraya kadar gelip Sakız Adası’na uğramayalım mı diyenlerdenseniz hemen kapı vizesi uygulamasından faydalanarak Sakız Adası’nı da keşfe çıkabilirsiniz. 

Daha Büyük Görüntüle
Lokasyon tek yön ücretleri
Alış Lokasyonu Bırakış Lokasyonu Minimum Kiralama Süresi Tek yön ücreti Mesafe Hesaplama
İzmir Çeşmeİzmir Adnan Menderes Havalimanı Dış Hatlar3 gün609,83 TLMesafe Hesaplama
İzmir Çeşmeİzmir Adnan Menderes Havalimanı İç Hatlar3 gün609,83 TLMesafe Hesaplama
İzmir Çeşmeİzmir Merkez Ofis3 gün609,83 TLMesafe Hesaplama
İzmir Çeşmeİstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar10 gün1524,58 TLMesafe Hesaplama
İzmir Çeşmeİstanbul Havalimanı Dış Hatlar10 gün1524,58 TLMesafe Hesaplama
İzmir ÇeşmeAntalya Havalimanı Dış Hatlar10 gün1524,58 TLMesafe Hesaplama
İzmir ÇeşmeAnkara Esenboğa Havalimanı Dış Hatlar10 gün1524,58 TLMesafe Hesaplama
İzmir ÇeşmeAydın Didim7 gün1016,39 TLMesafe Hesaplama
İzmir ÇeşmeMuğla Milas-Bodrum Havalimanı10 gün1524,58 TLMesafe Hesaplama
İzmir ÇeşmeAydın Kuşadası5 gün1016,39 TLMesafe Hesaplama
İzmir Çeşmeİzmir Özdere3 gün1016,39 TLMesafe Hesaplama
İzmir Çeşmeİzmir Seferihisar3 gün1016,39 TLMesafe Hesaplama
İzmir ÇeşmeMuğla Dalaman Havalimanı10 gün1524,58 TLMesafe Hesaplama
İzmir Çeşmeİzmir Karşıyaka3 gün762,29 TLMesafe Hesaplama
İzmir Çeşmeİzmir Buca3 gün609,83 TLMesafe Hesaplama
İzmir Çeşmeİzmir Alsancak3 gün609,83 TLMesafe Hesaplama
İzmir Çeşmeİzmir Konak3 gün762,29 TLMesafe Hesaplama
İzmir Çeşmeİzmir Bornova3 gün609,83 TLMesafe Hesaplama
İzmir Çeşmeİzmir Otogar3 gün762,29 TLMesafe Hesaplama
İzmir Çeşmeİzmir Çeşme5 gün609,83 TL
© 2021 herycar.com.tr
whatsapp

Sitemizin kullanışını iyileştirmek için çerezlerden faydalanmaktayız. Devam etmekle çerez kullanımını onaylamaktasınız.

X