Muğla Milas-Bodrum Havalimanı

loading
1140,00 TL'den itibaren
Muğla Milas-Bodrum Havalimanı
Lokasyon Açılış/Kapanış Saatleri
PazartesiLokasyon tüm gün açıktır
SalıLokasyon tüm gün açıktır
ÇarşambaLokasyon tüm gün açıktır
PerşembeLokasyon tüm gün açıktır
CumaLokasyon tüm gün açıktır
CumartesiLokasyon tüm gün açıktır
PazarLokasyon tüm gün açıktır

Muğla Milas Bodrum Havalimanı


Araç kiralamak bundan 15-20 sene önce çok daha lüks bir olgu olarak algılanıyordu. Oysa bugün baktığımız zaman bizzat kendi özel aracı olan kişiler bile şehir dışına çıktıkları zaman uçak yolculuğunu ve sonrasında da araç kiralama yöntemini tercih ediyor. Muğla Milas Bodrum Havalimanı kiralık araba firmaları açısından en zengin olan havalimanlarından bir tanesi olarak karşımıza çıkar.

Bilindiği üzere Bodrum, Muğla denildiği zaman akla gelen ilk ilçe oluyor. Şehirde her ne kadar pek çok özel tatil beldesi olsa da Bodrum’un yeri elbette herkes için bambaşkadır. Şimdi Herycar Rent A Car size Bodrum’u baştan sonra keşfetme şansı sunuyor. Burada bulunduğunuz dönem boyunca Muğla’nın adeta altını üstüne getirebilirsiniz. Muğla Bodrum Havalimanı takdir edileceği üzere yaz aylarında rekor bir ziyaretçi sayısıyla karşılaşıyor. Bu kavurucu sıcaklarda, tatil gibi temel amacı stresten uzaklaşmak olan bir aktiviteyi ekstra şehir içi yolculuklarla gölgelemeyin! Bodrum Havalimanı rent a car firmalarıyla kiralayacağınız araçlar ile tatilinizden alacağınız zevki iki katına çıkarmak tek bir tuş ile sitemiz üzerinden yapacağınız erken rezervasyon fırsatlarıyla sizlere sunuluyor.

Araç Kiralama Aşamaları


Elbette sorunsuz bir tatil yamak herkesin hakkıdır. Ulaşım, bu tatilin belki de en önemli ayağını oluşturuyor. Çünkü Bodrum Havalimanı kiralık araç çeşitleriyle toplu taşıma ya da yüksek maliyetli ticari taksi derdinden kurtulabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey Herycar Rent A Car resmi sayfasından filo seçeneklerini değerlendirmek ve size uygun olan aracı bize bildirmeniz. 

Ekibimiz uçuşunuzu yakından takip ederek aracınızı iner inmez vakit kaybetmeden sizinle buluşturacaktır. Dilerseniz doğrudan uçağınızdan indikten sonra ofise gelerek kararınızı araçlarımız hakkında daha detaylı bilgi aldıktan sonra verebilirsiniz. Kolay iptal ve değişim konusunda sert kuralları olmayan Herycar Rent A Car, müşteri memnuniyetini her şeyin önünde tutuyor. Bodrum Havalimanı rent a car opsiyonları arasında öne çıkan Herycar, evraklarınızı çok hızlı bir şekilde neticelendiriyor. Ofisteki rutin evrak işlemleri sona erdikten sonra aracınızı detaylı olarak incelemeden teslim almayın. 

Teslim alacağınız araçla ilgili her türlü inceleme yapmak sizin hakkınız. Sigortası geçmiş ya da yatırılmamış araçlar kaza durumlarında ağır bedeller ödetebilir. Bu tip sorunlar, profesyonel ve kurumsal bir İzmir oto kiralama firmasının gündeminde asla kendine yer bulamaz. Diğer yandan aynı şekilde sözleşme içeriğini de özenli şekilde okumalısınız. Bu sözleşme her iki tarafın da haklarını aynı düzeyde korumaktadır.  Sözleşmede olası olumsuzluklarda izlenecek yollar açıkça belirtilmiştir. Herycar Rent A Car size bu anlamda son derece güvenli bir oto kiralama deneyimi sunuyor.


Daha Büyük Görüntüle
Lokasyon tek yön ücretleri
Alış Lokasyonu Bırakış Lokasyonu Minimum Kiralama Süresi Tek yön ücreti Mesafe Hesaplama
Muğla Milas-Bodrum Havalimanıİzmir Adnan Menderes Havalimanı Dış Hatlar14 gün2745,36 TLMesafe Hesaplama
Muğla Milas-Bodrum Havalimanıİzmir Adnan Menderes Havalimanı İç Hatlar14 gün2745,36 TLMesafe Hesaplama
Muğla Milas-Bodrum Havalimanıİzmir Merkez Ofis7 gün1830,24 TLMesafe Hesaplama
Muğla Milas-Bodrum HavalimanıAydın Didim7 gün6405,84 TLMesafe Hesaplama
Muğla Milas-Bodrum HavalimanıMuğla Milas-Bodrum Havalimanı7 gün1830,24 TL
Muğla Milas-Bodrum HavalimanıAydın Kuşadası7 gün6405,84 TLMesafe Hesaplama
Muğla Milas-Bodrum Havalimanıİzmir Özdere7 gün4575,60 TLMesafe Hesaplama
Muğla Milas-Bodrum Havalimanıİzmir Seferihisar7 gün4575,60 TLMesafe Hesaplama
Muğla Milas-Bodrum HavalimanıMuğla Dalaman Havalimanı10 gün3660,48 TLMesafe Hesaplama
Muğla Milas-Bodrum Havalimanıİzmir Çeşme15 gün5490,72 TLMesafe Hesaplama
© 2022 herycar.com.tr
whatsapp

Sitemizin kullanışını iyileştirmek için çerezlerden faydalanmaktayız. Devam etmekle çerez kullanımını onaylamaktasınız.

X